Каз/Рус

«Риддер қалалық ауруханасы» ШЖҚ КМК жұмыс кестесі мен қабылдау сағаттары

Бас дәрігердің қабылдау бөлімі
Хатшы: Майкенова Аида Нуржановна
Жұмыс уақыты 8.00- 16.30
Түскі үзіліс 12.00-12.30
Жеке сұрақтармен азаматтарды қабылдауәрбір сейсенбіде хатшыда алдын-ала жазылумен немесе 8(72336) 4-46-58 тел арқылы жүргізіледі.
Стационар тәулік бойы жұмыс істейді. Тынығу сағаты сағат 14.00-16.00 дейін. Ұйқыға кету сағат 22.00. Пациенттің туыстары және жақындарымен жүздесу уақыты: сағат 10.00-13.00; сағат 16.00-18.00 (келілер шектелетін карантин кезеңінен басқа, және де арнайы режім бойынша жұмыс істейтін бөлімшелерге: перзентхана, балалар бөлімшесі, жұқпалы аурулар бөлімі)

(Гагарин даңғылы 10) емханада учаскелік терапевтер, емханадағы ЖТД қабылдау кестесі

ДӘРІГЕРДІҢ ТАӘ ДҮЙСЕНБІ СЕЙСЕНБІ СӘРСЕНБІ БЕЙСЕНБІ ЖҰМА СЕНБІ/ЖЕКСЕНБІ
Кеукенова Мадина Максатовна 8.00-13.00 13.00-18.00 8.00-13.00 14.00-18.00 8.00-13.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кенеспаев Мирас Куанышбекулы 8.00-11.00 12.00-15.00 17.00-20.00 08.00-11.00 11.00-14.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Курмамбаев Константин Вячеславович 08.00-12.00 12.00-16.00 13.00-17.00 16.00-20.00 10.00-14.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Бондаренко Галина Ивановна 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кумарова Мергуль Кабдылкакимовна 13.00-17.00 09.00-13.00 15.00-18.00 10.00-14.00 14.00-18.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кусманова Арайлым Асхатовна 11.00-14.00 09.00-12.00 14.00-17.00 11.00-14.00 08.00-13.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Приезжева Ирина Борисовна 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Уашпаева Раш Даулетхановна 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Дюсекенова Кулянда Рахимовна 8.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-18.00 08.00-13.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Белова Вероника Олеговна 17.00-20.00 12.00-15.00 8.00-11.00 8.00-11.00 11.00-14.00

(Семипалатинская көш. 6) балалар емханасында учаскелік педиатрлар мен ЖТД қабылдау кестесі

ДӘРІГЕРДІҢ ТАӘ ДҮЙСЕНБІ СЕЙСЕНБІ СӘРСЕНБІ БЕЙСЕНБІ ЖҰМА СЕНБІ/ЖЕКСЕНБІ
Волкова Александра Анатольевна 8.00-12.00 16.00-20.00 8.00-12.00 8.00-12.00 12.00-16.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Газизова Инабат Долдашевна 16.00-20.00 9.00-13.00 12.00-16.00 12.00-16.00 8.00-12.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Клевцова Наталья Дмитриевна 08.00-12.00 16.00-20.00 8.00-12.00 8.00-12.00 12.00-16.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кимасова Галина Анатольевна 12.00-16.00 9.00-12.00 16.00-20.00 12.00-16.00 8.00-12.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Капышева Гульбакыт Есимовна 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00 08.00-12.00 16.00-20.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Новикова Виктория Александровна 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00 08.00-12.00 16.00-20.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Ушакова Людмила Ивановна 12.00-16.00 09.00-13.00 12.00-16.00 16.00-20.00 8.00-12.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Белова Вероника Олеговна 14.00-16.00 9.00-11.00 14.00-16.00 12.00-14.00 8.00-10.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кусманова Арайлым Асхатовна 8.00-10.00 13.00-15.00 18.00-20.00 8.00-10.00 12.00-14.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Толеутайкызы Айдана 12.00-14.00 9.00-11.00 8.00-10.00 18.00-20.00 8.00-10.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Дюзбенова Анжела Бауржановна 8.00-10.00 13.00-15.00 18.00-20.00 8.00-10.00 12.00-14.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кенеспаев Мирас Куанышпекулы 12.00-14.00 9.00-11.00 14.00-16.00 12.00-14.00 8.00-10.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Курмамбаев Константин Вячеславович 12.00-14.00 9.00-11.00 8.00-10.00 14.00-16.00 8.00-10.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Оразгалиева Айсулу Болатовна 8.00-10.00 11.00-13.00 14.00-16.00 12.00-14.00 14.00-16.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кумарова Мергуль Кабдылкакимовна 17.00-19.00 13.00-15.00 10.00-12.00 8.00-10.00 11.00-13.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Мачнева Зульфия Тагировна (офтальмолог) 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Борзова Татьяна Николаевна (невропатолог) 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Каирбекова Асем Мурзабековна (лор) 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі

(7 аудан-Толстой көшесі 28) 7 аудан дәрігерлік Амбулаториясы учаскелік дәрігерлердің қабылдау кестесі

ДӘРІГЕРДІҢ ТАӘ ДҮЙСЕНБІ СЕЙСЕНБІ СӘРСЕНБІ БЕЙСЕНБІ ЖҰМА СЕНБІ/ЖЕКСЕНБІ
Шипилова Н.В. (педиатр) 14.00-18.00 8.00-12.00 8.00-12.00 14.00-18.00 14.00-18.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Жолдина Г.М. (педиатр) 8.00-13.00 14.00-18.00 14.00-18.00 8.00-13.00 8.00-13.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Девочкина Н.А.(терапевт) 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Байсбаева А.Е. (терапевт) 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі

График приема участковых врачей во Врачебной амбулатории 4 района. (4 район - ул. Буровая 6)

ДӘРІГЕРДІҢ ТАӘ ДҮЙСЕНБІ СЕЙСЕНБІ СӘРСЕНБІ БЕЙСЕНБІ ЖҰМА СЕНБІ/ЖЕКСЕНБІ
Бейсенбаева А.К. (ВОП) 8.00-13.00 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 8.00-16.30 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Кеукенов А.К. (ВОП) 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі
Реунова Л.И. (гинеколог) 15.00-17.00 15.00-17.00 Дәрігерлердің кесте бойынша кезекшілігі